Firmamız ÖZDEMİR İnşaatın kurucusu olan Hacı Selahattin ÖZDEMİR, 1967 yılında Rize den Bursa ya gelerek ticaret hayatına kereste ticareti ile başlamıştır.

Bu sürecin başlaması ile birlikte inşaat sektöründe girerek ikinci ticaret kapısını açıp faaliyet alanını genişletmiştir. Ticaret ilkesi olarak da doğruluk, dürüstlük ve güven ilkelerini temel alarak günümüze kadar yaptığı tüm işlerde çevresinde sevilen sayılan ve itibar gören bir kişi olmuştur.

Özellikle, inşaat sektöründe yaptığı çalışmalarda kullanılan malzemelerde kalite standartlarına uygun 1.nci sınıf malzemeler kullanarak alıveriş yaptığı insanların haklı olarak güvenini kazanmıştır. Böylelikle Selahattin ÖZDEMİR, ÖZDEMİR İnşaat ismi ile bütünleşmiş ve sizlerin güveni ile saygın aranılan bir isim olmuştur.

2004 yılında kereste imalathanemizi kapatarak tamamen inşaat sektöründe faaliyet göstermeyi hedefleyen kurucumuz yaşının gereği ile iki oğluna bu şirketi resmen bırakarak manen bizlerle firmamız bünyesinde olmaya devam etmektedir.

Şu anda firmamız HARUN ve METİN ÖZDEMİR yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir. ÖZDEMİR inşaat çalışma alanı olarak elmas bahçeler semtinde birçok inşaatın yapımını gerçekleştirmiş ve hali hazırda açık şantiyeleri bulunmaktadır.

Bundan sonraki süreç içerisinde bursa ili semtlerinde yer ayırmaksızın faaliyet alanını genişletmek için gerekli çalışmalarını yaparak yoluna devam edecektir.

Bu günlere gelmemize vesile olan siz değerli müşterilerimize sonsuz sevgi ve saygılarımızı sunmayı bir borç biliyoruz.

Saygılarımızla

ÖZDEMİR İnşaat Yapı Taahhüt Ltd. Şti.

ÖZDEMİR İNŞAAT YAPI TAAHÜT LTD. ŞTİ.
Elmasbahçeler Mah. Yüksel Sok. No:47 Osmangazi - BURSA
Tel:0 224 254 10 12 - Fax:0 224 255 20 68
info@ozdemirinsaatbursa.com